+90-850-302-1506 +90-553-142-0073

NEDEN TÜCCARNET?

Dinamik ve tecrübeli kadro

TüccarNet Bilişim ve İnternet Teknolojileri dinamik programlama ekibine sahiptir ve ekipte bulunan programcılar bilgisayar sektöründe en az 10 yıldan başlayarak 30 yıla kadar uzanan tecrübeye sahiptirler.

TüccarNet, e-ticaret sitesi işleten firmaların yıllardan bu yana süregelen sıkıntılarını çözmek ve yazılım üreticileri arasında rekabet ortamının oluşmasına katkıda bulunarak e-ticaret sektöründe ki yazılımların kalitesinin arttırılmasını hedeflemektedir.

Bu misyon dahilinde geliştirilen e-ticaret yazılımımızın sektöre getirdiği başlıca yenilikleri kısaca şu maddelerle özetleyebiliriz.

%100 yerli yazılım

TüccarNet, Gebze Organize Sanayi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuş, e-ticaret yazılımını tamamıyla AR-GE faaliyetleri ile kendi bünyesinde geliştirmiştir. Bu sebeple müşterilerin talep ettiği özellikler kolayca yazılıma eklenebilmektedir.

Son teknoloji altyapı

.Net 4.5, .Net Mvc 5.3 ve Sql Server 2014 kullanan en son teknolojiye sahip programlama altyapısına sahiptir.

Mobil eticaret (M-Ticaret)

Mobil eticaret Dünya'da ve Türkiye'de hızla gelişim gösteren bir ticaret şeklidir. E-ticarette yeni dönemin yıldızı olan mobil e-ticarete tam uygunluğa ve en kapsamlı mobil mağazaya sahiptir.

Facebook mağaza (F-Mağaza ve S-Ticaret)

Dünya'da ki sosyal ağlardan en hızlı gelişimi göstermiş ve en önemlisi olan kabul edilen Facebook üzerinde en kapsamlı mağazayı kurabilmenize olanak sağlamakta ve size S-Ticaret'in kapılarını açmanıza imkan vermektedir.

Esnek dizayn sistemi

Mobil mağaza ve Facebook mağazada dahil olmak üzere e-ticaret sistemi ile oluşturabileceğiniz tüm mağazalarda kullanılan şablonlarda ki tüm sayfaları TüccarNet'e veya başka herhangi bir firmaya bağlı kalmadan html kod bazında özgürce değiştirebilme imkanını sunmaktadır.

E-ticaret sektöründe veya diğer sektörlerde faaliyet gösteren yazılım firmaları programlama dilini geliştiren firmanın template motorlarını (.Net View Engine, Razor, Django, Smarty v.b.) web sayfalarını servis etmek için kullanırken, TüccarNet, bir yazılım firmasının asıl yapması gerekeni yapmış ve kendi template motorunu geliştirmiştir.

Bu template motoru TüccarNet tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Bu yönden TüccarNet, Türkiye'de ilk template motorunu geliştiren firma ünvanına sahiptir.

Geliştirilen bu template motoru tüm sayfaların site yöneticisi tarafından dizayn edebilmesine imkan sağlamıştır.

Formül tabanlı çalışan promosyon sistemi

TüccarNet e-ticaret paketi formül tabanlı promosyon sistemine sahiptir. Bu yapı sayesinde esnek şekilde promosyonlar oluşturularak uygulanabilmektedir.

Çok dilli altyapı ve uluslararası ticarete tam uygunluk

TüccarNet e-ticaret yazılımına çok dilli altyapıyı entegre etmiştir. Şu anda Türkiye'de ki e-ticaret altyapı sağlayıcıları arasında uluslararası ticarete imkan sağlayan en kapsamlı yazılım altyapısına sahiptir.

Ücretsiz geliştirmeler

TüccarNet, e-ticaret yapan firmaların tüm özellik ilave taleplerini değerlendirmekte ve talep edilen özellikler tüm firmaların kullanabileceği özellikler ise ücretsiz olarak eticaret paketine ilave etmektedir.

Bu başlıca maddelerin yanında işinize değer katacak başka özelliklerde bulunmakta ve her gün gelişerek yeni yeni özellikler eklenmektedir.

Yazılımsal olarak gelen bu önemli yeniliklerin yanında TüccarNet e-ticaret siteleri için tüm danışmanlık hizmetlerini de sunmaktadır. Bu hizmetlerin içinde başlıca Tasarım hizmeti, E-Ticaret danışmanlık hizmeti, Teknik destek, SEO desteği bulunmaktadır.

TüccarNet, e-ticaret yapan bir firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri paket olarak uygun fiyatlarla sunmaktadır.

TüccarNet, çok dilli eticaret sistemi, çok dilli eticaret yazılımı, çok dilli mobil e-ticaret sistemi, çok dilli mobil e-ticaret yazılımı geliştiren bir AR-GE firmasıdır.

Ürettiği e-ticaret sistemleri ve e-ticaret yazılımları en son teknolojiye sahiptir. Geliştirdiği yazılımları hazır e-ticaret paketleri olarak sunmaktadır.

© 2017 TüccarNet Bilişim ve İnternet Teknolojileri. Tüm hakları saklıdır.