+90-850-302-1506 +90-553-142-0073

HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

TüccarNet, Gebze Organize Sanayi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyete başlamış olup yazılımını AR-GE faaliyetleri ile bu bölgede geliştirmiştir.

2014 yılında aldığı bir kararla Genel Merkezini Letonya'nın Başkenti Riga'ya taşımış olup Türkiye'de ki satış faaliyetlerini kurduğu bayi ağı ile gerçekleştirmiştir. Yurtdışında NOKIA, ADLER gibi firmalarda halihazırda kullanılan özel güvenlik yazılımı geliştirmiştir.

2016 yılının sonunda ise tekrar Türkiye'ye taşınmış olup, faaliyetlerini Pamukkale/Denizli'den gerçekleştirmektedir.

Hizmet verdiği alanlar;

1. Paket yazılım geliştirme, 2. İhtiyaca özel yazılım geliştirme, 3. Tasarım ve web dizayn hizmetleri, 4. Donanım ve teknik destek hizmetleri 5. Sanal mağazacılık

Şu anda bünyesinde 2 bilgisayar yazılım uzmanı, 1 tasarımcı ve 4 pazarlama personeli ile hizmet vermektedir.

Geliştirdiğini e-ticaret ve özel yazılımları Türkiye çapında 1200'ün üzerinde müşteri tarafından kullanılmaktadır.

Misyonumuz

Bilgisayar dünyasında ki gelişmeleri sürekli takip etmek ve yenilikleri işimize entegre ederek müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi daha da iyi hale getirmek. Sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin sektörlerinde rekabet edebilirliğini arttırmak, iş süreçlerini kısaltarak müşterilerimize katma değer sağlamak ve kaliteli çözümler üreten bir bilişim firması olmak.

Vizyonumuz

Yenilikçi çözümler geliştirerek alanında öncü bir marka olmak.

TüccarNet, çok dilli eticaret sistemi, çok dilli eticaret yazılımı, çok dilli mobil e-ticaret sistemi, çok dilli mobil e-ticaret yazılımı geliştiren bir AR-GE firmasıdır.

Ürettiği e-ticaret sistemleri ve e-ticaret yazılımları en son teknolojiye sahiptir. Geliştirdiği yazılımları hazır e-ticaret paketleri olarak sunmaktadır.

© 2017 TüccarNet Bilişim ve İnternet Teknolojileri. Tüm hakları saklıdır.