+90-850-302-1506 +90-553-142-0073

KULLANICI YÖNETİMİ MODÜLÜ

kullanıcı yönetimi modülü

Kullanıcı yönetimi

Sitenizin yönetim panelini kullanacak yöneticilerin ve sitenizin önyüzünü kullanacak müşterilerin yönetildiği modüldür. Yöneticiler ile ilgili gerekli ayarları yapabilir, müşterilerinize hediye çekleri ve indirim kuponları oluşturabilir yada puan verme gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Modülün içinde yapılmak istenen işleme ait çeşitli alt seçenekler mevcuttur.

Bu seçenekler:

1. Yöneticiler

Yönetim paneli kullanıcılarının hesaplarının yönetildiği kısımdır. Sınırsız sayıda yönetici açabilirsiniz.

2. Yönetici grupları

Yöneticilerin haklarının ayarlandığı kısımdır. Burada açılan yönetici gruplarına menü bazında yetki veribilirsiniz. Burada oluşturulan gruplar yönetici oluşturulurken bağlı olduğu grup olarak seçilebilmektedir. Bu şekilde yöneticilerin yönetim panelinde gireceği menüler ve dolayısıyla yapabilecekleri işlemler sınırlandırılmış olur. İstediğiniz sayıda yönetici grubu oluşturabilirsiniz.

3. Müşteriler

Sitenize üye olmuş müşterilerin hesaplarının yönetildiği bölümdür. Müşterilerinizin hesapları üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Sınırsız sayıda müşteri oluşturabilirsiniz.

4. Müşteri grupları

Müşterilerin ait olduğu gruplar (bayi, son kullanıcı, özel müşteri gibi) burada oluşturabilirsiniz ve buradaki tanımları müşteri hesap kartlarında kullanarak müşterilerinizi sınıflandırabilirsiniz.

5. Puanlar

Bu bölümü kullanarak müşterilerinize puan verebilir yada müşterilerinizin site üzerinde ki faaliyetlerinden (yorum yapıp puan kazanma vs. gibi) kazanmış oldukları puanları görebilirsiniz.

6. Hediye çekleri

Müşterilerinize hediye çeki oluşturabilirsiniz.

7. İndirim kuponları

Müşterilerinize indirim kuponları oluşturarak sitenizi alışveriş yapılabilirlik konusunda daha cazip hale getirebilirsiniz.

8. Ünvanlar

Müşterilerinize atayacağınız ünvanları (Bay, Bayan, Doktor, Sayın vs.) bu kısımda tanımlayabilirsiniz.

9. Kullanıcı sepetleri

Müşterilerinizin alışveriş sepetlerini görebilirsiniz.

10. Özel gruplar

Burada oluşturulan özel grupları müşteri hesap kartlarına atayarak müşterilerinizi aynı müşteri gruplarındaki gibi gruplandırmanıza yardımcı olur.

11. Raporlar

Müşterilerinizle ilgili temel raporları istatistiksel olarak almanızı sağlayan bölümdür.

Ekran görüntüleri

e-ticaret sistem yöneticileri e-ticaret müşteri yönetimi e-ticaret puan yönetimi e-ticaret kullanıcı raporları

TüccarNet, çok dilli eticaret sistemi, çok dilli eticaret yazılımı, çok dilli mobil e-ticaret sistemi, çok dilli mobil e-ticaret yazılımı geliştiren bir AR-GE firmasıdır.

Ürettiği e-ticaret sistemleri ve e-ticaret yazılımları en son teknolojiye sahiptir. Geliştirdiği yazılımları hazır e-ticaret paketleri olarak sunmaktadır.

© 2017 TüccarNet Bilişim ve İnternet Teknolojileri. Tüm hakları saklıdır.