+90-850-302-1506 +90-553-142-0073

KATALOG YÖNETİMİ MODÜLÜ

katalog yönetimi modülü

Katalog yönetimi

Sitenizdeki kategorilerin, ürünlerin ve ürünlerle ilgili bilgilerin, markaların ve tedarikçilerin yönetildiği modüldür. Modülün içinde yapılmak istenen işleme ait çeşitli alt seçenekler mevcuttur.

Bu seçenekler:

1. Kategoriler

Sitenizde bulunan kategorilerin yapılandırılmasını sağlar. Sınırsız kategori açabilirsiniz. Alt alta kırılım adedi olarak da herhangi bir kısıtlama mevcut değildir.

2. Ürünler

Sitenizdeki varyantsız ve varyantlı (renk-beden gibi opsiyonları olan) ürünleri bu bölümde kolayca yönetebilirsiniz. Girilecek ürün sayısında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

3. Stok durumları

Ürünleri sitenin önyüzünde gösterirken kullanılacak olan stok durumlarını istediğiniz şekilde düzenleyebilir, yeni stok durumları ekleyebilirsiniz ve bu şekilde müşterilerinizi ürünün var olup olmadığı gibi durumlar hakkında daha detaylı bilgilendirebilirsiniz.

4. Ürün özellikleri

Ürüne ait fiziksel özellikleri bu bölümü kullanarak yönetebilir ve belirli bir standardizasyon sağlayabilirsiniz. Burada tanımlanan ürün özellikleri ürün oluşturulması esnasında ürün kartında seçilerek kullanılmaktadır.

5. Ürün varyantları

Ürünü fiziksel ve fiyat olarak farklılaştıran (renk, beden gibi) ve başka bir ürün haline gelmesine neden olan opsiyonları bu bölümde oluşturarak ürün kartında kullanabilir ve aynı ürünü defalarca oluşturma zahmetinden kurtulursunuz.

6. Ürün etiketleri

Ürünlerinize ait özel etiketler oluşturarak sitenizin önyüzünde bu etiketlere ait ürünleri gösterebilirsiniz.

7. Markalar

Ürünlerin markalarını bu bölümde oluşturabilirsiniz.

8. Tedarikçiler

Ürünlerinizi satın aldığınız tedarikçileri bu bölümde oluşturarak kullanabilirsiniz.

9. Promosyonlar (TÜRKİYE'DE Kİ EN KAPSAMLI PROMOSYON SİSTEMİ)

Formülasyon sistemiyle çalışan esnek üyelik ve sepet promosyonları oluşturarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

10. Raporlar

Ürünlerle ilgili bazı temel raporlar bu bölümde yer almaktadır. Bu raporları kullanarak ürünleriniz hakkında istatistiki bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

kategoriler ürünler stok durumları katalog raporları

TüccarNet, çok dilli eticaret sistemi, çok dilli eticaret yazılımı, çok dilli mobil e-ticaret sistemi, çok dilli mobil e-ticaret yazılımı geliştiren bir AR-GE firmasıdır.

Ürettiği e-ticaret sistemleri ve e-ticaret yazılımları en son teknolojiye sahiptir. Geliştirdiği yazılımları hazır e-ticaret paketleri olarak sunmaktadır.

© 2017 TüccarNet Bilişim ve İnternet Teknolojileri. Tüm hakları saklıdır.