+90-850-302-1506 +90-553-142-0073

İÇERİK YÖNETİMİ MODÜLÜ

içerik yönetimi modülü

İçerik yönetimi

Mail şablonları, site haberleri, anketler, yorumlar gibi sitenizin içeriğiyle ilgili yönetimsel araçlar bu modüldedir. Modülün içinde yapılmak istenen işleme ait çeşitli alt seçenekler mevcuttur.

Bu seçenekler:

1. Yardım

Sitenizin yardım sayfalarını soru cevap şeklinde girerek bu bölümde yönetebilirsiniz.

2. Bize yazın

Müşterilerinizle iletişim kurabilmek için bize yazın formunda bulunan iletişim konularını bu bölümde yönetebilirsiniz.

3. Mail şablonları

Sipariş verme, yeni üyelik, ürün tavsiyesi, ürün yorumu gibi müşterilerinizin site üzerinde yapmış olduğu işlemlerde gönderilecek olan maillerin içeriklerini bu bölümde dizayn edebilirsiniz

4. Ürün öneri türleri

Ürün detay sayfasında ürünle ilgili resim bozuk, bu ürünün fiyatı pahalıdır gibi ibarelerle müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin size tavsiye vermesini istediğiniz konulara ait başlıkları bu bölümde yönetebilirsiniz

5. Anketler

Site üzerinde yayınlamak istediğiniz anketleri bu kısımda girebilir ve ziyaretçiler ile müşterilerinizin kullanımına sunabilirsiniz.

6. Site haberleri

Sitenizde yayınlamak istediğiniz haberleri bu bölümde oluşturabilirsiniz.

7. Bültenler

Müşterilerinize göndermek istediğiniz haber maillerini (örneğin site duyuruları, yeni ürünümüz geldi gibi) bu bölümde oluşturup, yönetebilirsiniz

8. Mail grupları

Sitenizin mail listesine kaydolmak isteyen müşteriler ve ziyaretçiler için mail gruplarını bu bölümde oluşturup, yönetebilirsiniz.

9. Aboneler

Mail liste veya listelerinize abone olan müşteriler bu bölümde yer almaktadır

10. Yorumlar

Ürünlerinize yapılan yorumları bu bölümde yönetebilirsiniz

Ekran görüntüleri

yardım anketler haberler yorumlar

TüccarNet, çok dilli eticaret sistemi, çok dilli eticaret yazılımı, çok dilli mobil e-ticaret sistemi, çok dilli mobil e-ticaret yazılımı geliştiren bir AR-GE firmasıdır.

Ürettiği e-ticaret sistemleri ve e-ticaret yazılımları en son teknolojiye sahiptir. Geliştirdiği yazılımları hazır e-ticaret paketleri olarak sunmaktadır.

© 2017 TüccarNet Bilişim ve İnternet Teknolojileri. Tüm hakları saklıdır.